بازگشت
5 افزونه برای مدیریت کاربران در وردپرس
زمان مطالعه: 6 دقیقه

۵ افزونه برای مدیریت کاربران در وردپرس

اگر وب سایت شما یک وب سایت بزرگی باشد برای توسعه و پیشرفتش نیاز دارید تا کاربران زیادی را عضو سایت کنید تا هر یک از کاربران یک وظیفه مخصوصی را به عهده بگیرند. در مقابل این موضوع شخصی که مدیر وب سایت است باید این مقاله کوتاه یعنی مدیریت کاربران در وردپرس را یاد بگیرند.
با آرتا وردپرس همراه باشید…

مدیریت کاربران در وردپرس

افزونه User Role Editor

افزونه User Role Editor

با نصب و راه اندازی این افزونه به راحتی میتوانید دسترسی تمامی کاربران را عوض کنید و همچنین یک لیست از تمامی کاربران به همراه دسترسی هایشان را در اختیار شما قرار میدهد که این امر باعث می شود تا راحتتر به کار های کاربران رسیدگی کنید.

افزونه New User Approve

افزونه New User Approve

همانطور که میدانید هر کاربری که وارد سایت میشود به راحتی میتواند ثبت نام کند و ممکن است مقداری از امنیت سایت کم شود. این افزونه این امکان را فراهم کرده است تا کاربر به راحتی و مستقیم وارد سایت نشود و پس از گذراندن چند مرحله و سوال و بعد از تایید این که این شخص هکر نیست میتواند وارد سایت شود.

افزونه Members

افزونه Members

این که بتوانید برای هر کاربر یک دسترسی خاص تعریف کنید خیلی مهم و کارآمد است که این افزونه این امکان را برای شما فراهم کرده است. و بعد میتوانید به راحتی به روی کاربران نظارت داشته باشید.

افزونه Advanced Access Manager

افزونه Advanced Access Manager

یک افزونه قدرتمند است که این امکان را به شما میدهد تا بخش های مختلفی چون پست‌ها، صفحات، ویجت‌ها، دسته‌ها و منوها و .. که کاربران به آمام دسترسی داردند را بررسی کنید و نظارت داشته باشید . حتی با این افزونه میتوانید کاربران را هم حذف کنید.

افزونه WP-Members

افزونه WP-Members

دیگر افزونه ای که در این مقاله یعنی مدیریت کاربران در وردپرس میخواییم معرفی کنیم افزونه WP-Members است. بسیاری از سایت ها وجود دارد که در ازای پرداخت مبلغی و یا در ازای انجام پروژه ، محتواها را برای کاربر باز میکند. اگر شما هم قصد دارید تا همچنی ایده ایی را برای وب سایتتان بگذارید به شما پیشنهاد میکنیم تا از این افزونه استفاده کنید.
این افزونه امکانات بسیار زیادی را در اختیار شما قرار میدهد. حتی جالب است بدانید که در سرعت و قدرت وب سایت وردپرسی شما هم نیز تاثیر گذار است. و همچنین در امنیت وب سایتتان بسیار تاثیر مثبت میگذارد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید : آموزش محدود کردن عنوان در وردپرس

همچنین بدانید که این افزونه قدرتمند و بسیار کار آمد، فیلدهایی اضافی برای ثبت‌نام مانند نام، آدرس، تلفن و ایمیل را در اختیار شما قرار داده است تا  آنها را به صورت سفارشی طراحی نمایید.

نتیجه گیری:

افراد زیادی در وب سایت شما به عنوان کاربر و کارمند شما در حال اجام وظیفه هستند. شما به عنوان یک مدیر وب سایت باید کاملا نظارت داشته باشید و در واقع کاربران خود را مدیریت کنید تا از روند انجام کار ها مطلع باشید و یک سری امکانات در اختیار کاربرانتان قرار دهید.

حساب کاربری ویژه داشته باشید!
مشاهده پنل ها
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

تاریخ عضویت :

علاقه زیاد به برنامه نویسی و کسب و کار اینترنتی باعث شد آرتا وردپرس رو راه اندازی کنم، امیدوارم با راه اندازی آرتا وردپرس بتونم به کاربران کمک کنم.
خبرنامه آرتا وردپرس

با عضویت در خبرنامه آرتا وردپرس، ایمیل مفید در زمینه وردپرس دریافت کنید

چند لحظه صبر کنید...

باموفقیت ثبت شد!

*
*

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

اگر با این شرایط موافقید، لطفا here کلیک کنید.

ساخت حساب کاربری