درباره ما

 

موسس آرتا وردپرس

این روز ها سایت های زیادی در زمینه ی طراحی وب، وردپرس و آموزش دیده اید من یعنی سعید عالی زاده سالهاست که در این زمینه به طوری جدی فعالیت دارم، اما در سال های گذشته کم رنگ بوده ام (تجربه ی کمی داشتم) اما به مرور تجربه هایی را در همین زمینه کسب کرده و البته سالهاست که برای همین تجربه ها زمان و انرژی گذاشتم!

تصمیم گرفتم این تجربه ها را به صورت اشتراکی در سایت آرتا وردپرس به اشتراک بزارم و به کاربران ایرانی به دو زبان تدریس کنم، هم به زبان ترکی و هم به زبان فارسی! یعنی کسانی که میخواهند کسب و کار خودشان را به اینترنتی تبدیل کنند کمک میکنم که این اتفاق برای مدیران و صاحبان کسب و کار بیوفته…

هدف آرتا وردپرس

ما به عنوان یک سایت آموزشی و خدماتی سعی میکنیم به کاربران ایرانی به هر زبان (فارسی،ترکی،انگلیسی و…) کمک کنیم که وردپرس را کامل یاد بگیرند و وردپرس را به عنوان اولین قدم کسب و کار خود بردارند. همچنین سعی میکنیم با آموزش هایی که برای کاربران به صورتی اشتراکی و دوره ای ارائه میدهیم، دانش افراد را ارتقا بدیم و افراد نیز قادر به انتخاب شغل و یا توسعه کسب و کار خود گامی بهتر بردارند.

 

فعالیت آرتا وردپرس

 

فعالیت های آرتا وردپرس

آموزش آنلاین

   آموزش غیر حضوری

در آرتا وردپرس شما میتوانید به صورت اشتراکی به برخی از دوره های آموزشی دسترسی داشته باشید، به طوری که شما یک حساب کاربری را خریداری میکنید و تا زمان انقضا میتوانید دوره ها را دانلود و استفاده کنید.

 

 

پادکست ها

   پادکست ها

هر هفته در آرتا وردپرس یک پادکست در مورد طراحی وب، برنامه نویسی، رابط کاربری، تجربه کاربری، دیجیتال مارکتینگ و… منتشر میشود. علاقه مندان میتوانند این پادکست ها را به طور رایگان مشاهده و استفاده کنند.

 

 

   قالب های رایگان

شما میتوانید یک سری از قالب های وردپرس را از آرتا وردپرس به طور رایگان در اختیار داشته باشید، آرتا وردپرس تمامی قالب های رایگان را به طور فارسی سازی شده به کاربران خود ارائه میدهد.

 

 

مقالات آموزشی

   مقالات آموزشی

مقالات آموزشی آرتا وردپرس به شما کمک میکند تا به راحتی مشکلات خود را بر طرف کنید و همچنین میتوانید اطلاعات خود را در مورد سئو، آموزش وردپرس، افزونه ها و… بیشتر کنید.

 

 

بحث و گفتوگو

   بحث و گفتوگو

بحث و گفتگو یکی دیگر از بخش های آرتا وردپرس میباشد، که شما قادرید پس از ثبت نام در آرتا وردپرس مشکلات خودتان را بپرسید تا کاربران و مدیران آرتا وردپرس شما را به طور دقیق راهنمایی کنند.