بازگشت
زمان مطالعه: ۱۳ دقیقه

چگونه در همکاری در فروش موفق باشیم؟

یکی از روش های مرسوم در کسب در آمد اینترنتی و بازاریابی به کارگیری همکاری در فروش یا افیلیت مارکتینگ است. یک روش بی دردسر و با در آمد بالا باعث شده است ۹۰ در صد شرکت های تبلیغاتی اینترنتی در جهان به فکر استفاده از سرویس  همکاری در فروش باشند. در این مقاله ما راهکار ها و روش های کسب در آمد از این سرویس را ارائه میدهیم. اول یکسری توضیحات راجب این سرویس در اختیارتان قرار میدهیم و بعد چند شرکت جهت کسب در آمد معرفی میکنیم.

سرویس همکاری در فروش و یا بازاریابی پورسانتی دقیقا چیست؟

اگر بخواهیم در یک جمله همکاری در فروش را توضیح دهیم میتوان گفت که همکاری در فروش کسب در آمد با معرفی محصول است که تاثیرگذاری ان در فروش به حدی بالا است که این روش کسب در آمد حتی در ایران یکی از روش های پولساز به شمار می آید.  ساده تر اگر بخواهیم توضیح دهیم در همکاری در فروش بازاریاب یک محصولی را تبلیغ میکند و اگر این تبلیغ منجر به فروش شود  , بخشی از سود فروش را دریافت میکند که معمولا ۲۰ تا ۳۰ درصد است!

معرفی همکاری در فروش

نام دیگر همکاری در فروش بازاریابی پورسانتی است که بازاریاب در این سیستم کسب در آمد نیازی به محصول ندارد و همه ی اتفاقات پر دردسر مانند ارسال محصول و … در پشت صحنه توسط فروشگاه اینترنتی انجام میشود! وظیفه بازاریاب معرفی محصول با تکنیک های بازاریابی محتوا است که در نهایت  منجر به فروش شود. تبلیغات برای همکاری در فروش در هر جایی از اینترنت امکان پذیر است و میتوانید محصول یا گروهی از محصولات را در شبکه های اجتماعی , وبسایت , سرویس های تبلیغاتی رایگان  مانند دیوار و شیپور و… قرار دهید و فقط نیاز به بازدید کننده زیاد است تا در نهایت با یکسری تکنیک های معرفی محصول که در ادامه توضیح میدهیم تبدیل به مشتری شوند.

همکاری در فروش چگونه عمل میکند؟

برای همکاری در فروش باید یک فروشگاه اینترنتی وجود داشته باشد که به آن merchant هم میگویند. فروشگاه های اینترنتی با هدف افزایش فروش سیستم همکاری در فروش را راه اندازی میکنند. تبلیغ کنندگان با فروشگاه اینترنتی کانکت میشوند و با دریافت بنر و کد منحصر به فرد محصول شروع به تبلیغ در وبسایت ها , شبکه های اجتماعی , و.. میکنند و بازدیدکنندگان در صورت کلیک روی بنر های تبلیغاتی و خرید محصول ( حتی پس از گذشت ۱ یا دوماه ) درصدی از سود محصول را ناشر یا همان تبلیغ کننده دریافت میکند .

 

بازاریابی و همکاری در فروش

ممکن است وقتی بازدید کننده ای محصول را مشاهده میکند بنا به دلایل مختلفی در همان لحظه خرید نکند و آن را به زمان دیگری موکول کند. بعضی از سرویس ها این امکان را به وجود آورده اند که اگر حتی پس از گذشت چند ماه خرید صورت بگیرد , ناشر پورسانت دریافت میکند. سیستم افیلیت مارکتینگ از سه بخش تشکیل شده است.

  • فروشگاه های اینترنتی یا همان merchant : این فروشگاه های اینترنتی با هدف فروش بیشتر سیستم افیلیت مارکتینگ یا همکاری در فروش را راه اندازی میکنند.
  • تبلیغ کنندگان یا افیلیت مارکتر ها : مجموعه ها یا افرادی که دیدگان زیادی را در شبکه های اجتماعی یا در وب به سمت خود جذب کرده اند با تبلیغات و معرفی محصول به مخاطبانشان کسب در آمد میکنند.
  • مشتری ها : افرادی که محصولات را خریداری میکنند

چرا سیستم افیلیت مارکتینگ (همکاری در فروش ) روش خوبی برای کسب در آمد است؟

مدل کسب درآمد  همکاری در فروش می تواند یک تجربه شیرین کسب در آمد در خانه برای دانشجویان , خانم ها ,  وبمستران و برای افرادی باشد که به دنبال شغل دوم هستند ولی پر در آمد! .مدل افیلیت مارکتینگ یا همکاری در فروش یکی از بی دردسر ترین روش های کسب در آمد اینترنتی است! نیازی به تهیه محصول ندارید و فقط کافیست محصول را معرفی کنید! نیازی به دریافت مجوز های فروش ندارید زیرا تمام این کارها توسط merchant (فروشگاه اینترنتی ) اخذ شده است. محصولات را فروشگاه اینترنتی بسته بندی و ارسال میکند و فقط وفقط شما باید محصول را معرفی و تبلیغ کنید! چی از این بهتر؟!

نکاتی برای موفقیت در کسب در آمد از همکاری در فروش

در ابتدا ممکن است شروع به کسب در آمد از همکاری در فروش کنید ولی بعد از مدتی به دلیل فروش کم یا هیچ فروشی نا امید و مایوس شوید! برای موفقیت در هرچیزی نیاز به زمان هست. در این بخش به نکاتی که سبب رشد چندین برابر فروش میشود را ارائه میدهیم.

نیاز مخاطبتان را بشناسید!

بزرگترین اشتباه در همکاری در فروش معرفی محصولاتی است که مخاطبانتان به آن نیازی ندارند! مثلا معرفی محصول ارایشی در یک وبسایت با موضوع برنامه نویسی به هیچ وجه منجر به فروش نمیشود! باید نیاز های مخاطبانتان را بشناسید و محصولات مرتبط را معرفی کنید.
برای بازاریابی محصول با این دید نگاه نکنید که شاید بازدیدکننده شما یک خانم باشد و هر خانمی نیاز به لوازم آرایشی دارد! خیــر! برای همکاری در فروش لوازم ارایشی بهتر است در شبکه های اجتماعی و یا وبسایت های تبلیغ کنید که موضوع آن زیبایی و مدلینگ باشد  و در این صورت منجر به فروش میشود .  قطعا بازدیدکنندگان یک کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام و یا حتی وبسایت مرتبط با مد و فاشیون به لوازم ارایشی و زیبایی علاقه مند هستند.

محصول را با جزئیات دقیق و کامل معرفی کنید

همانطور که اشاره کردیم برای موفقیت دربازاریابی نیاز به بازدیدکننده دارید. برای افزایش بازدید پیشنهاد میکنیم سری مقالات آموزش سئو را دنبال کنید. برای جذب بازدیدکننده نیاز به محتوای جذاب و با کیفیت است.  محصولات را با جزئیات دقیق معرفی کنید کاملتر از آنچه در توضیحات محصول در صفحه مربوط به فروشگاه است . با محتوای کامل و با کیفیت کاربران به شما اعتماد میکنند و همچنین در نتایج  و سئو موفق تر خواهید بود. محتوای تخصصی تولید کنید و از پله ای به پله دیگر نپرید! اگر قصد بازاریابی بازی های رایانه ای دارید فقط در مورد بازی های رایانه ای محتوا تولید کنید و چه میدانم یکهو در مورد بازی های لیگ برتر مقاله ننویسید!

دروغ در همکاری در فروش ممنوع

محصولات و فروشگاه های اینترنتی را برای بازاریابی انتخاب کنید که کیفیت محصولشان تضمین شده است و مطمئن باشید که محصولی  با مغایرت کامل آنچه در توضیحات محصول معرفی میکنند نباشد و محصول بی کیفیت دست مشتری ندهند. در معرفی محصول اغراق به خرج ندهید و کامل مزایا و معایب محصول را بیان کنید.

معرفی ویدیویی محصول در فروش تاثیر بالایی دارد

ویدیو مارکتینگ یک روش تاثیر گذار در فروش است جرا که کاربران به ویدیو ها اعتماد بیشتری میکنند.برای معرفی محصول میتوانید یک ویدیو از ویژگی ها و مزایا و معایب محصول تولید کنید و در شبکه های اجتماعی ویدیویی مثل آپارات و یوتیوب منتشر کنید . این کار باعث میشود هم بازدیدکنندگان به محصول اعتماد کنند و هم مخاطبان جدیدی جذب کنید

فروشگاه اینترنتی با سرویس همکاری در فروش

وبسایت های زیادی برای همکاری در فروش وجود دارند و با توجه به حوزه فعالیتتان و محتوایی که تولید میکنید میتوانید یکی از این فروشگاه های اینترنتی را برای کسب در آمد انتخاب کنید ولی در انتخابتان حتما به کیفیت محصولات فروشگاه اینترنتی موردنظر توجه کنید و مطمئن شوید ویژگی واقعی محصول  با ویژگی های معرفی شده در توضیحات محصول تفاوتی ندارد و به قول معروف جنس با کیفیت دست به مشتری ارسال شود. یکی از این فروشگاه های اینترنتی که اخیرا سیستم همکاری در فروش را اضافه کرده است فروشگاه اینترنتی دیجی کالا است. دیجی کالا را تقریبا همه مان میشناسیم و این فروشگاه اینترنتی برای افرادی که به خرید اینترنتی علاقه مند  هستند کاملا آشناست.  در سیستم همکاری در فروش دیجی کالا میتوانید ثبت نام کنید و شروع به فعالیت کنید. موفق باشید.

سیستم همکاری در فروش دیجی کالا

حساب کاربری ویژه داشته باشید!
مشاهده پنل ها
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

تاریخ عضویت :

طراح وب , دانشجو , نویسنده و مترجم ...
خبرنامه آرتا وردپرس

با عضویت در خبرنامه آرتا وردپرس، ایمیل مفید در زمینه وردپرس دریافت کنید

چند لحظه صبر کنید...

باموفقیت ثبت شد!

*
*

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

اگر با این شرایط موافقید، لطفا here کلیک کنید.

ساخت حساب کاربری