بازگشت
آموزش نصب قالب وردپرس
زمان مطالعه: 6 دقیقه

آموزش نصب قالب وردپرس

در مقالات قبلی به شما آموختیم که طراحی و زیبایی و UI و UX یک سایت تاثیر بسیار زیادی در بهبود و پیشرفت یک سایت دارد. پس در هنگام ظاهر سایزی و انتخاب یک قالب سایت باید بسیار دقت نمایید که بهترین و با کیفیت ترین قالب را انتخاب نمایید.
در این مقاله از آرتا وردپرس یعنی آموزش نصب قالب وردپرس  ، به شما آموزش میدهیم که چگونه یک پوسته وردپرس را نصب و فعال سازی کنید.

آموزش نصب قالب وردپرس

آموزش نصب قالب وردپرس : ابتدا باید وارد صفحه پیشخوان وردپرس شوید و گزینه نمایش را از منوی سمت راست صفحه پیشخوان انتخاب کنید و سپس گزینه پوسته را انتخاب نماید.

اموزش نصب قالب وردپرس

پس از آنکه وارد صفحه پوسته ها مشوید خود وردپرس به صورت دلخواه و پیشفرض دو یا سه قالب رایگان برای شما قرار داده شده و همچنین دو گزینه ۱) افزودن پوسته تازه و ۲) جست و جو در میان پوسته های نصب شده وجود دارد که شما میتوانید از آنها استفاده کنید.
گزینه ۱) افزودن پوسته تازه : با انتخاب این گزینه میتوانید به راحتی پوسته و یا قالب جدید خود را نصب و فعال سازی نمایید.
گزینه ۲) جست و جو در میان پوسته های نصب شده: با انتخاب این گزینه میتوانید از قالب های پیش فرض خود وردپرس استفاده نمایید.

 

اموزش نصب قالب وردپرس

برای نصب قالب مورد نظر باید گزینه افزودن پوسته تازه را انتخاب کنید که صفحه ایی مانند عکس زیر برای شما نمایان میشود. سپس باید فایل قالب را در سایت آپلود نمایید و بعد آنرا فعال کنید.میبینید که به همین راحتی یک پوسته نصب شد.

اموزش نصب قالب وردپرس

اموزش نصب قالب وردپرس

پس از آنکه قالب را نصب کردید و آنرا فعال کردید گزینه ایی در صفحه اصلی وب سایت شما برایتان نمایان میشود به نام شخصی سازی که با انتخاب این گزینه صفحه جدیدی برایتان نمایان میشود که میتوانید تنظیمات اولیه وب سایتتان را انجام دهید. که شمال گزینه های زیر میباشد:

  1. هویت سایت
  2. رنگ ها
  3. تصویر سربرگ
  4. تصویر پس زمینه
  5. فهرست ها
  6. ابزارک ها
  7. برگه نخست ایستا
  8. CSS اظافی

اموزش نصب قالب وردپرس

خطاهای رایج در نصب پوسته و قالب

ممکن است در هنگام نصب قالب با خطا مواجه شوید که جای هیچ نگرانی نیست فقط کافیست تا به پنل هاست بروید و سپس فایل قالب را در پوشه آپلود نمایید و بعد وارد صفحه یشخوان شوید و وارد منوی پوسته ها شوید و در اینجا قالب را فعال نمایید و حالا میبینید که هیچ گونه اخطار و اروری برای شما نمیآید و قالب به خوبی برایتان نصب شده است.

پیشنهاد میکنیم بخوانید : دیدگاه ها در وردپرس

اموزش نصب قالب وردپرس

چند نکته برای بعد از نصب قالب

بسیاری از قالب ها پس از نصب و فعال سازی به یکسری تغییرات نیازمندن تا به شکل واقعی خود برسند برای این منظور شما باید از طریق تنظیمات قالب این تغییرات را و تنظیمات را انجام دهید و یا میتوانید از طریق گزینه ابزار ها در منو پیشخوان و سپس انتخاب گزینه درون ریزی محتوای قالب را نصب کنید.

نتیجه گیری

در ابتدا باید در انتخاب یک قالب وردپرس مناسب بسیار دقت نمایید و سپس باید دقت نمایید که قالب را به درستی نصب و راه اندازی نمایید تا دچار اختلالات و مشکلات نشوید.

حساب کاربری ویژه داشته باشید!
مشاهده پنل ها
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

تاریخ عضویت :

علاقه زیاد به برنامه نویسی و کسب و کار اینترنتی باعث شد آرتا وردپرس رو راه اندازی کنم، امیدوارم با راه اندازی آرتا وردپرس بتونم به کاربران کمک کنم.
خبرنامه آرتا وردپرس

با عضویت در خبرنامه آرتا وردپرس، ایمیل مفید در زمینه وردپرس دریافت کنید

چند لحظه صبر کنید...

باموفقیت ثبت شد!

*
*

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

اگر با این شرایط موافقید، لطفا here کلیک کنید.

ساخت حساب کاربری