بازگشت
زمان مطالعه: 11 دقیقه

آموزش نصب میلرلایت و ارسال خبرنامه با mailerlite

آموزش نصب میلرلایت و ارسال خبرنامه

امروزه با افزایش دنیای اینترنت و وب سایت ها، ایمیل مارکتینگ هم بسیار گسترش یافته است که وبمستران همواره می کوشند تا به بهترین شکل ایمیل مارکتینگ کنند . با گسترش ایمیل مارکتینگ افزونه های بسیاری هم برای وردپرس ساخته شد که امروز در این مقاله قصد داریم بهترین و پرکاربرد ترین افزونه ایمیل مارکتینگ و ارسال خبرنامه را به شما معرفی کنیم . پس با آرتا وردپرس همراه باشید تا کار با نصب میلرلایت و ارسال خبرنامه با mailerlite در وردپرس را یاد بگیرید.

میلرلایت چیست؟

میلرلایت یک افزونه وردپرسی ایمیل مارکتینگ و یا یک پنل ایمیل مارکتینگ است که با این افزونه میتوانید تا هزار نفر عضو در خبرنامه ارسال ایمیل داشته باشید. اگر مالک و صاحب یک سایت خرید اینترنتی هستید برای کسب سود  بیشتر بهتر است از این افزونه خبرنامه ایی و ایمیلی استفاده کنید.یکی از بهترین ویژگی های این خبرنامه این است که فضای کمی از هاست را اشغال میکند که این یک نکته بسیار عالی و خوب برای وب سایت شما است.

 

نصب میلرلایت

مانند دیگر افزونه ها شما در ابتدا باید در ابتدا وارد پنل پیشخوان وردپرس شوید و سپس در قسمت افزونه ، این افزونه را آپلود کنید و بعد از نصب این افزونه آن را فعال نمایید که بعد از فعال شدن افزونه در نوار ابزار سمت راست پنل پیشخوان وردپرس یک گزینه با نام  Mailer lite  اضافه میشود که دو گزینه ی signup form و Setting را دارد.

آموزش نصب میلرلایت و ارسال خبرنامه با mailerlite

روش اول:

قدم اول

فعال سازی افزونه

وارد بخش تنظیمات افزونه شوید تا افزونه برای شما فعال شود که نیاز به یک کد API Key دارید برای دریافت این کد باید از سایتی که افزونه را خریداری کرده یاد مراجعه نمایید .

طبق تصویر بالا در بخشی که مشاهده می کنید کد را در قسمت API key وارد می کنید و بعد گزینه save in key را انتخاب نمایید که بعد در صفحه جدید گزینه وردپرس را انتخاب می کنید مانند تصویر زیر.

آموزش نصب میلرلایت و ارسال خبرنامه با mailerlite

همانطور که در تصویر مشاهده مینمایید دو گزینه برای انتخاب وجود دارد که شما گزینه اول یعنی Custom signup form را انتخاب نمایید.که صفحه ایی برای شما باز می شود که میتوانید یک فرم جدید برای خبر نامه ایجاد نمایید.

آموزش نصب میلرلایت و ارسال خبرنامه با mailerlite

طبق نیازتان گزینه هایی که در این صفحه وجود دارد را انتخاب کنید و سپس گزینه ذخیره را انتخاب کنید.

آموزش نصب میلرلایت و ارسال خبرنامه با mailerlite

قدم آخر

حالا یک صفحه دیگر برای شما ایجاد میشود که میتوانید یک متن دلخواه بنویسید و در آخر گزینه ذخیره را انتخاب نماییید.

 

اتمام کار

به همین راحتی در چند مرحله ساده خبرنامه شما با افزونه ایمیلی mailerlite ساخته شد.روش دیگری هم برای ساخت خبرنامه با این افزونه وجود دارد که در ادامه به شما میگوییم.

 

روش دوم:

قدم اول

اگر با روش اول نتوانستید تا خبرنامه خود را فعال کنید با این روش حتما میتوانید. در این بخش با استفاده از ابزارک در بخش ابزارک هاست که مخصوص قالب وردپرس می باشد.گزینهnewsletter form را انتخاب میکنیم.

آموزش نصب میلرلایت و ارسال خبرنامه با mailerlite

قدم دوم

همانطور که مشهاده می نمایید صفحه جدیدی برای شما باز میشود که این امکان را به شما میدهد که علاوه بر ایجاد فرم خبرنامه دلخواهتان یک فرم زیبا را هم طراحی کنید و یک رنگ و شکل خاص به آن بدهید. بعد از اتمام کار و انتخاب گزینه ذخیره یک فایل اسکریپت در اختیار شما قرار داده میشود که با آپلود کردن آن به روی سایت خود میتوانید از این خبرنامه به راحتی استفاده کنید.

آموزش نصب میلرلایت و ارسال خبرنامه با mailerlite

  • یکی از بهترین قابلیت های این افزونه این است که شما هر تعداد که بخواهید میتوانید خبرنامه ایجاد کنید و در سایت خود قرار دهید.

قدم سوم

همانطور که در تصویر زیر مشاهده مینمایید میتوانید به راحتی به افرادی که عضو خبرنامه شما هستند ایمیل ارسال کنید فقط کافیست تا به روی ایمیل شخص موردنظر بروید و با انتخاب گزینه compaigns به راحتی ایمیل را ارسال نمایید.

آموزش نصب میلرلایت و ارسال خبرنامه با mailerlite

قدم چهارم

همانطور که در ابتدای روش دوم به شما گفتیم در این روش میتوانیدبرای خبرنامه ایمیلی خود طرح و رنگ دلخواه ایجاد کنید که در این مرحله و با انتخاب گزینه …. به راحتی میتوانید هر تم و رنگی که میخواهید انتخاب نمایید حتی میتوانید برای هر خبرنامه یک رنگ و تم خاص و جداگانه انتخاب نمایید.

 

آموزش نصب میلرلایت و ارسال خبرنامه با mailerlite

قدم پنجم

اگر با دقت به تصویر زیر مشهاده نمایید میبینید که چند افکت در اختیار شما قرار داده شده است که با انتخاب هر یک از این افکت ها میتوانید خبرنامه خود را خاص تر بسازید به طور مثال میتوانید برای یک خبرنامه ساعت و تاریخی را مشخص کنید که در همان تاریخ و ساعت به ایمیل ها ارسال شود.

 

 

 

آموزش نصب میلرلایت و ارسال خبرنامه با mailerlite

 

 

 

 

نتیجه گیری:

آرتا وردپرس به شما میگوید که اگر مدیر یک سایت فروش کالا هستیدحتما از افزونه ها و ابزار های ایمیل مارکتینگ استفاده کنید که بهترین و پرکاربردترین این افزونه ها ، افزونه میلرلایت و ارسال خبرنامه با mailerlite می باشد که کاربرد های فراوانی دارد و همچنین این امکانات را به راحتی در اختیار شما میگذارد که در کمتر از چند دقیقه میتوانید خبرنامه خود را بسازید و در سایت انتشار دهید و به راحتی به ایمیل های کاربران فعال سایتتان ایمیل ارسال نمایید.

 

 

حساب کاربری ویژه داشته باشید!
مشاهده پنل ها
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

تاریخ عضویت :

علاقه زیاد به برنامه نویسی و کسب و کار اینترنتی باعث شد آرتا وردپرس رو راه اندازی کنم، امیدوارم با راه اندازی آرتا وردپرس بتونم به کاربران کمک کنم.
خبرنامه آرتا وردپرس

با عضویت در خبرنامه آرتا وردپرس، ایمیل مفید در زمینه وردپرس دریافت کنید

چند لحظه صبر کنید...

باموفقیت ثبت شد!

*
*

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

اگر با این شرایط موافقید، لطفا here کلیک کنید.

ساخت حساب کاربری