بازگشت
کسب در آمد از اینترنت در خانه
زمان مطالعه: 16 دقیقه

روش های کسب درآمد از اینترنت در خانه بدون نیاز به سرمایه

حتما شما هم تا به حال با جمله از علایقت کسب درآمد کن یا تفریح کردن پولدار شوید و جمله های مشابه برخورد کرده اید. کسب درآمد از اینترنت در خانه مانند عبارات قبلی همه و همه امکان پذیر است و اگر دوست دارید در خانه از علایقتان کسب درآمد کنید چیز عجیبی نیست و این روز ها شاهد کسب و کار های بزرگی هستیم که در ابتدا از خانه استارت خورده اند و تبدیل به یک کسب و کار پولساز اینترنتی شده اند!

قبل ها یک مقاله راجب روش های کسب درآمد از وردپرس را معرفی کردم و امروز در این مقاله به روش های غیر وردپرسی که حداقل خودم تجربه کرده ام صحبت میکنم و راه و روش های کسب درآمد از اینترنت در خانه را معرفی میکنم.

محدودیت سنی در کسب درآمد از اینترنت در خانه

خیلی از افراد سوال میکنند که من زیر ۱۸ سال سن دارم و یا من یک دانشجو هستم و یا من یک خانم خانه دار هستم آیا میتوانم از اینترنت کسب درآمد کنم؟
خوشبختانه کسب درآمد از اینترنت محدودیت سنی ندارد و افراد با هر مدرکی و هر تخصصی که دارند و با هر سنی میتوانند وارد دنیای کسب درآمد از اینترنت شوند! با هر سنی که دارید و با هر تخصصی و میتوانید کسب درآمد از اینترنت را شروع کنید.

از راه اندازی پیج فروشگاه صنایع دستی گرفته تا راه اندازی یک شرکت بزرگ مثل دیجی کالا همگی اول یک ایده بودند و از خانه شروع شده اند! در این مقاله به شما کمک میکنیم تا از علایقتان کسب در آمد کنید .

آیا کسب درآمد از اینترنت در خانه اصلا امکان پذیر است؟

کسب درآمد از اینترنت در خانه هم مانند هر کار دیگری سختی های خودش را دارد و برای موفقیت در هرکاری نیاز به تحمل سختی ها و نیاز به اراده و پشتکار است. متاسفانه امروزه برخی از عبارت “کسب درآمد از اینترنت ” سوء استفاده میکنند و با فروش پکیج های کسب درآمد از اینترنت به کلاهبرداری میپردازند و این باعث شده است کسب درآمد از اینترنت یک عبارت ترسناک به نظر بیاید ولی اصلا چنین نیست!

همین ابتدا باید به شما بگویم که کسب درآمد از اینترنت در خانه اصلا راحت نیست و مانند هر کار دیگری سختی دارد. یک راه سخت ولی پر در آمد است. در این روش حقوق ماهیانه ثابت ندارید و کلید پیشرفت در دست خودتان است , برای خودتان کار میکنید , زمان کاری را خودتان مشخص میکنید و آقای خودتان هستید!

برای شروع کسب درآمد از اینترنت به چقدر سرمایه نیاز دارم؟

برخی از ایده ها در شروع کسب و کار های خانگی نیاز به سرمایه دارند و بدون سرمایه گذاری شکست میخورند. به احتمال زیاد شما که در حال کسب در آمد از اینترنتمطالعه این مقاله هستید به دنبال یک روش کسب درآمدی میگردید که به سرمایه چندانی نیاز نداشته باشد. در این مقاله ما چند ایده به شما معرفی میکنیم که بدون سرمایه گذاری هم قابل اجرا هستند. نمیگویم نیاز نیست سرمایه گذاری کنید و با سرمایه گذاری باعث رشد سریعتر کسب و کار میشود ولی بدون سرمایه گذاری هم قابل اجرا هستند.

مزیت های کسب و کار اینترنتی در خانه

  • محل کارتان را خودتان مشخص میکنید
  • در هر جایی که هستید درآمد دارید! چه در خانه چه در مسافرت و …
  • درآمدتان ثابت نیست و روز به روز بیشتر و بیشتر میشود
  • نیاز به مدرک خاصی ندارید
  • در زمان صرفه جویی میکنید
  • و احساس اصالت میکنید!

راه اندازی کسب و کار اینترنتی در خانه را از کجا شروع کنم؟

در شروع ابتدا باید با خودتان خلوت کنید و مشخص کنید از به چه چیزی علاقه دارید و در مورد درستی و نادرستی آن فکر کنید. بعد که شروع به کار شدید حق ندارید راجب درستی و خوب یا بد بودن آن حرف بزنید چرا که باعث دلسرد شدن شما میشود و هیچگاه به موفقیت نمیرسید. ابتدا راجب ایده تان خوب فکر کنید بعد که انتخاب کردید باید تا اخر مسیر  را بدون چون و چرا طی کنید تا به موفقیت برسید.

ایده مهم نیست مهم طرز اجرای آن ایده است. به گل های خانگی علاقه دارید؟ شروع کنید به تولید محتوا راجب گل های خانگی و بعد گل های خانگی پرورش دهید و بفروشید! به صنایع دستی علاقه دارید؟ صنایع دستی هر شهری را معرفی کنید و به فروش صنایع دستی و محلی بپردازید! در کسب و کار های اینترنتی اعتماد حرف اول را میزند و کلید اعتماد تولید محتوا است.

 

با ارائه محتوای دقیق و با جزئیات راجب حوزه ای که در آن در حال فعالیت هستید باعث اعتماد سازی کاربرانتان میشود. در این مقاله قصد نداریم شما را تبدیل به یک کار آفرین بزرگ تبدیل کنیم! در این مقاله چند خطی چند روش اصولی که امروزه همه در حال کسب درآمد هستند را معرفی میکنیم. روش های ساده که همین امروز میتوانید دست به کار شوید و کسب درآمد کنید!

کسب درآمد از طریق فروش محصول در شبکه های اجتماعی

ممکن است این سوال هم برای شما پیش آمده باشد که آیا برای کسب درآمد از اینترنت در خانه نیاز به وبسایت دارم؟ داشتن وبسایت یک مزیت است و درآمد را بیشتر میکند ولی ضروری نیست! شما میتوانید در هر حوزه ای که انتخاب کرده اید شروع به کسب درآمد کنید ! مثلا اگر میخواهید گل های خانگی داشته بفروشید میتوانید یک پیج اینستاگرام راه اندازی کنید  و عکس های زیبا از آنها را منتشر کنید و با ارائه توضیحات در کپشن اعتماد سازی کنید و فروش داشته باشید.

بعد ها که کسب و کارتان قدرت گرفت میتوانید وبسایت هم راه اندازی کنید و کسی چه میداند شاید توانستید یک برند میلیونی بسازید! اغراق دشمن اعتماد سازی است! مثلا عنوان خوشبو ترین گل دنیا در جهان باعث خنده کاربران میشود و همه میدانند خوشبو بودن یک گل سلیقه ای است و برای افراد متفاوت است. سعی کنید هر انچه که هست را توضیح دهید .

کسب درآمد از طریق تبلیغات در شبکه های اجتماعی

برای کسب درآمد از تبلیغات نیاز به دنبال کنندگان زیادی دارید که فعال باشند و محتوای شما را ببینند. برای اینکار نیاز به زمان هست و مدام باید شروع به تولید محتوای جذاب کنید تا ممبر یا فالور جذب کنید. همانطور که در بالا گفتم برای اینکار هم نیاز به سرمایه گذاری نیست ولی اگر سرمایه گذاری کنید یک سکو پرتاب کسب میکنید که راه چندین ماه را چندین روزه طی میکنید. کسب در آمد از طریق تبلیغات

تبلیغات ساده ترین روش کسب درآمد از اینترنت در خانه هست ولی در دسته پر درآمد ترین ها قرار دارد . نداشتن سرمایه یک مشکل به حساب نمی آید و اگر سرمایه ندارید افسوس نخورید ! زودتر دست به کار شوید و با محتوای جذاب که تولید میکنید فالور جذب کنید. امروزه کانال های تلگرامی که ۱۰ کا عضو دارند ماهیانه بیش از ۱ میلیون درآمد دارند! کانال های که بیش از صد کا هستند ماهیانه بیش از ۴۰ میلیون درآمد دارند و آن هم فقط از طریق تبلیغات! برای موفقیت لطفا کاری انجام دهید و پویا باشید و با جان و دل مسیر را ادامه دهید!

کسب درآمد از طریق فروش آموزش و فروش فایل های دیجیتال

قطعا افرادی وجود دارند که حاضرند برای دریافت آموزش پول بپردازند و کسب مهارت کنند. اگر در کاری مهارت دارید چه در خیاطی چه در مکانیکی میتوانید دوره کسب در آمد از اینترنت در خانههای آموزشی بسازید و شروع به کسب درآمد از اینترنت در خانه کنید! یک معلم زبان که دوره های آموزشی آن به قدری جذاب است که در ایران حدود ۱ میلیون دنبال کننده دارد و روزانه بیش از ۲۰ میلیون از طریق این روش کسب درآمد میکند! کلید موفقیت این معلم فقط پشتکار است و در شروع کار تنها ۱۰۰ دنبال کننده داشت و محتوای جذابی است که ارائه میدهد.

سخن اخر کسب درآمد از اینترنت در خانه

با این مقاله چند خطی شما تبدیل به یک کار افرین بزرگ مثل جف بزوس نمیشوید! (جف بزوس مالک آمازون ) ابتدای کار همیشه سخت است ولی برای رضای خدا هم که شده برای موفقیت کاری انجام دهید! ابتدا که میخواهید کاری انجام دهید خوب درباره آن فکر کنید و بعد از شروع کار به هیچ وجه راجب درستی آن قضاوت نکنید و فقط وفقط مسیر را دنبال کنید. موفق باشید

حساب کاربری ویژه داشته باشید!
مشاهده پنل ها
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

تاریخ عضویت :

طراح وب , دانشجو , نویسنده و مترجم ...
خبرنامه آرتا وردپرس

با عضویت در خبرنامه آرتا وردپرس، ایمیل مفید در زمینه وردپرس دریافت کنید

چند لحظه صبر کنید...

باموفقیت ثبت شد!

*
*

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

اگر با این شرایط موافقید، لطفا here کلیک کنید.

ساخت حساب کاربری