بازگشت
زمان مطالعه: 9 دقیقه

۶ افزونه برتر مدیریت تبلیغات در وردپرس

در مقالات قبل به شما گفتیم که تبلیغات در موفقیت یک وب سایت نقش بسیار مهمی دارند. مهمتر از تبلیغ کردن نوع چگونگی تبلیغ کردن مهمه در این مطلب قصد داریم به شما ۶ افزونه برتر مدیریت تبلیغات در وردپرس معرفی کنیم. باید بدانید که خود وردپرس به تنهایی نمیتواد مدیریت تبلیغات شما را به عهده بگیرد. اما با افزونه های مختلفی که وجود دارد به راحتی میتوانید مدیریت تبلیغات در وردپرس را به عهده بگیرید.

با آرتا وردپرس همراه باشید…

۶ افزونه برتر مدیریت تبلیغات در وردپرس

 ۱) افزونه مدیریت تبلیغات AdSanity

اگر یک فرد مبتدی هستید و ایتدای کارتان می باشد به شما توصیه میکنیم که از افزونه AdSanity استفاده کنید. این افزونه به راحتی در وردپرس نصب میشود و به سرعت راه اندازی میشود. این افزونه در مقابل اینکه برای مبتدیان میباشد اما امکانات فراوانی دارد که شما میتوانید به راحتی یک آگهی را انتشار دهید و سپس یک آمار از تعداد بازدید و … را دریافت کنید.

۲) افزونه AdRotate

یکی دیگر از افزونه های مدیریت تبلیغات در وردپرس که برای افرادی که ابتدای این راه هستند مناسب می باشد افزونه AdRotate است. که فقط با چند کلیک ساده آگهی را انتشار میدهید و بعد امار دقیقی از تعداد بازدید به شما نمایش میدهد. جالب است بدانید که این افزونه کاملا رایگان است اما بسیار قدرتمند می باشد و بهترین و دقیقترین آمار را به شما ارائه میدهد.
افزونه AdRotate یکی از افزونه برتر مدیریت تبلیغات

۳) ابزار OIO Publisher

اگر سایتتان روز به روز در حال پیشرفت است به شما پیشنهاد میکنم تا از این افزونه تبلیغاتی استفاده کنید. این افزونه در کنار ساده بودن و دسترسی راحتش امکانات زیادی را به شما میدهد. از جمله اینکه میتوانید حوزه تبلیغاتی را مشخص کنید و همچنین اندازه مورد نظر را هم تنظیم کنید. و همچنین میتوانید به راحتی کد برای تبلیغات خود انتخاب کنید که نظم بیشتری در تبلیغات شما میدهد. این افزونه به شما گزارشاتی از جمله پراخت ها و پیگیری ها را به شما ارائه میدهد.

۴) سرویس DoubleClick by Google

در موارد قبلی به شما تعدادی افزونه معرفی کردیم اما حالا میخواهیم یک وب سایت تبلیغاتی خوب و بسیار کار آمد به شما معرفی کنیم که خود گوگل این وب سایت را راه اندازی کرده است . سرویس DoubleClick by Google از لحاظ امنیت رتبه یک را دارد. و قابلیت های فراوانی دارد از جمله اینکه شما میتوانید آگهی و تبلیغات خود را به فروش برسانید. همچنین میتوان گفت که این سرویس یک روش خوب برای رقابت و آنالیز رقبا میباشد . کار کردن با این سرویس بسیار راحت و ساده میباشد. تنها کافیست تا در این سایت ثبت نام کنید و سپس طبق مراحلی که به شما توضیح میدهند به راحتی آگهی خود را انتشار دهید و سپس میتوانید مشاهده نمایید که روند آگهی تبلیغاتیتان چگونه است.

سرویس DoubleClick by Google

۵) افزونه Ad Inserter

اگر قصد دارید کاملا حرفه ایی مدیریت تبلیغات وردپرس را انجام دهید و در مقابلش از یک افزونه رایگان استفاده کنید که امکانات بسیار خوبی به شما بدهد به شما میگوییم که از افزونه پرکاربرد و حرفه ایی Ad Inserter استفاده نمایید. در این افزونه میتوانید به راحتی بعد از نصب و راه اندازی اگهی های خود را انتشار دهید. جالب است بدانید که این افزونه به گونه ایی طراحی شذه است که این امکان را به شما میدهد تا فضای سایت را به راحتی بخش بندی کنید و سپس هر اگهی را در جایگاه مناسب بگذارید.

پیشنهاد میشود بخوانید : ۱۰ قدم برای بهبود سئو وردپرس

حتی میتوانید تبلیغات را در داخل پست بگذارید و یا در جایگاه های دیگری که خود افزونه به شما امکانش را میدهد اگهی را درج کنید. حتی این افزونه این امکان را به شما میدهد که بعد از ثبت اگهی ، به صورت خودکار اگهی انتشار پیدا کند.
همچنین این قابلیت را دارد که بتوانید به راحتی رنگ و اندازه پست را به راحتی مشخص نمایید تا بهترین اگهی ایجاد شود. مانند سایر افزونه ها این امکان را دارد که بعد از انتشار آگهی به شما آمار های قابل توجهی میدهد و سپس میتوانید بهترین آگهی را انتشار دهید و در بهبود و پیشرفت سایتتان بهترین راه را انتخاب کنید.

۶) افزونه Quick Adsense

یک افزونه قدرتمند و پرکاربردی برای مدیریت تبلیغات افزونه Quick Adsense می باشد که شما همه نوع تبلیغاتی را میتوانید انجام دهید. در تمامی شبکات اجتماعی با کمک این افزونه میتوانید تبلیغات خود را انتشار دهید و بهترین امار را دریافت کنید.

افزونه Quick Adsense

نتیجه گیری

در این مقاله به شما ۶ تا از بهترین افزونه های مدیریت تبلیغات در وردپرس را معرفی کردیم که تمامی این افزونه ها تنها با چند کلیک ساده نصب و راه اندازی میشوند و کار کردن با این افزونه ها بسیار راحت میباشد. که بعد از انتشار آگهی تبلیغاتی به شما آماری دقیق از تعداد بازدید و …. میدهند و در انتها به شما میگوید که چه زمانی چه نوع تبلیغاتی را انتشار دهید تا وب سایتتان بیشترین سود را به شما بدهد.

حساب کاربری ویژه داشته باشید!
مشاهده پنل ها
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

تاریخ عضویت :

علاقه زیاد به برنامه نویسی و کسب و کار اینترنتی باعث شد آرتا وردپرس رو راه اندازی کنم، امیدوارم با راه اندازی آرتا وردپرس بتونم به کاربران کمک کنم.
خبرنامه آرتا وردپرس

با عضویت در خبرنامه آرتا وردپرس، ایمیل مفید در زمینه وردپرس دریافت کنید

چند لحظه صبر کنید...

باموفقیت ثبت شد!

*
*

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

اگر با این شرایط موافقید، لطفا here کلیک کنید.

ساخت حساب کاربری