بازگشت
زمان مطالعه: 17 دقیقه

مقایسه بهترین شرکت های درگاه پرداخت واسط در سال ۱۳۹۸

یکی از مشکلاتی که قبل ها در راه اندازی فروشگاه اینترنتی وجود داشت درگاه پرداخت اینترنتی بود و این باعث میشد که اغلب افرادی که علاقه ای به کاغذ بازی ندارند از راه اندازی فروشگاه اینترنتی منصرف شوند! برای پرداخت به صورت آنلاین نیاز به درگاه پرداخت هست. برای دریافت درگاه پرداخت البته از نوع مستقیم نیاز به وبسایت است و باید وبسایتتان ای نماد داشته باشد ( ای نماد یا همان نماد اعتماد الکترونیکی خودش داستان هایی دارد و دریافت آن نیاز به وبسایت با محتوای قوی است و بعد از چندی کاغذ بازی مجوز را دریافت میکنید البته اگر بدهند! ) بعد از ای نماد باید چند مرحله کاغذ بازی نیز بکنید تا بتوانید درگاه پرداخت مستقیم دریافت کنید! مشکل دیگر درگاه پرداخت مستقیم این است که حتما باید وبسایت داشته باشید. امروزه چندین کسب و کار در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام و تلگرام وجود دارند و این کسب و کار ها برای ایجاد یک روش ساده تر برای پرداخت باید وبسایت داشته باشند.پرداخت الکترونیکی

درگاه پرداخت های واسط شرکت هایی هستند که تمامی مجوز های مورد نیاز برای درگاه پرداخت را دریافت کرده اند  و به راحتی میتوانید فقط با ارائه مدارک خود در عرض چند ساعت صاحب درگاه پرداخت اینترنتی شوید ! در ادامه به تفاوت و ویژگی های درگاه پرداخت واسط بیشتر میپردازیم.

چرا درگاه پرداخت واسط انتخاب مناسبی برای کسب و کار من است؟

ما نمیخواهیم درگاه پرداخت مستقیم را بکوبیم و بگوییم هرکس که از درگاه پرداخت مستقیم استفاده میکند جیز است 🙂  فقط ما میگوئیم که اگر حوصله کاغذ بازی ندارید و یک فروشگاه کوچک دارید که تراکنش زیادی در روز ندارد (بین ۱۰۰ تا ۵۰۰ تراکنش ) بهتر است از درگاه پرداخت واسط استفاده کند . هم در زمان صرفه جویی میکند و هم از امکانات زیادی برخوردار میشود که در ادامه به برخی امکانات درگاه پرداخت  اشاره میکنیم.

درگاه پرداخت واسط چه فرقی با درگاه پرداخت مستقیم دارد؟

سرعت بالا و روش های پرداخت متنوع

در درگاه پرداخت واسط سریعا میتوانید درگاه پرداخت را دریافت کنید .  علاوه بر این روش های مختلفی برای پرداخت توسط مشتری وجود دارد. میتوانید لینک شخصی درست کنید و مشتری با وارد کردن مبلغ میتواند به حساب شما پول واریز کند . یا میتوانید  با استفاده از لینک پرداخت با مبلغ ثابت برای هر محصول یک درگاه پرداخت قرار دهید. یا میتوانید دکمه پرداخت برای محصولاتتان قرار دهید و برای آن شرط تعریف کنید ! مثلا اگر پرداخت موفق امیز بود به صفحه ای منتقل شود و اگر نا موفق بود به صفحه دیگری منتقل شود . همه اینها امکاناتی هستند که هر کسب و کاری را مجذوب میکند.

بدون نیاز به مجوز و کاغذ بازی

همانطور که گفتیم لازمه دریافت درگاه پرداخت مستقیم نیاز به وبسایت و همینطور اینماد است  و برای دریافت ای نماد مراحل زیادی باید گذرانده شود . و اگر کسب و کاری وبسایتی نداشته باشد و کسب و کارش در شبکه های اجتماعی باشد نمیتواند از درگاه پرداخت مستقیم استفاده کند!  ولی در درگاه پرداخت واسط به راحتی میتوان در عرض چند ساعت (۲ یا ۳ ساعت نهایتا) درگاه پرداخت ایجاد کرد و در هر جایی از اینترنت به کارگرفت.

پشتیبانی

بر خلاف درگاه پرداخت مستقیم اگر مشتریان شما در پرداخت به مشکلی بر بخورند میتوانید این مشکل را به پشتیبان گزارش کنید تا به سرعت مشکل حل شود.

تسویه حساب سریع

در درگاه پرداخت واسط روزانه میتوانید تسویه حساب کنید! و یک آمار گرافیکی از پرداختی ها و تسویه حساب ها در اختیارتان قرار میگیرد . برخی از شرکت ها تسویه حسابشان بدون کارمزد است و برخی فقط در روز های خاص  خدماتشان بدون کارمزد است که در بخش مزایا و معایب , ویژگی های بهترین درگاه های پرداخت را مقایسه میکنیم.

بهترین درگاه پرداخت واسط , مزایا و معایب

درگاه پرداخت واسط زرین پال

درگاه پرداخت زرین پال

یکی از اولین درگاه پرداخت واسط زرین پال است که چند وقت پیش حاشیه هایی برای این درگاه پرداخت پیش آمد که با شفاف سازی بیش از پیش حرفه ای بودن خودرا ثابت کردند.

وقتی یکسری شرکت ها که همزمان با زرین پال فعالیت میکردند به دلایل نامعلوم و مشکوک فیلتر شدند ولی زرین پال فیلتر نشد و به فعالیت هایش ادامه داد. ولی بد شانسی گریبانگیر زرین پال هم شد و وبسایت رسمی این شرکت هک شد.  هکر ادعا میکرد که اطلاعات بانکی مربوط به مشتریان زرین پال را در اختیار دارد ولی بعد معلوم شد که بلوف میزند و به هیچ اطلاعاتی دسترسی ندارد. در زیر پاسخ مدیران زرین پال به هک شدن سایت قرار داده ایم. بگذریم و یک نگاهی به امکانات زرین پال داشته باشیم.

 

زرین پال یک زرین کارت دارد دقیقا مانند کارت عابر بانک ! که میتوانید با استفاده از این کارت خرید فیزیکی انجام دهید. تسویه حساب بسیار سریع است و کارمزد کمی دارد. در روز سه شنبه میتوانید رایگان تسویه حساب کنید! حساب کاربری زرین پال به راحتی میتوانید مدیریت مالی داشته باشید . اپیلیکشن زرین پال را حتما نصب کنید که هر چه بگویم کم گفتم.

اپلیکشن درگاه پرداخت واسط زرین پال

درگاه پرداخت نکست پی

 

درگاه پرداخت نکست پی

نکست پی درگاه پرداخت واسطی است که بعد از وردپرس رکورد رویای ۵ دقیقه را تحقق بخشیده است ! همانگونه که با وردپرس در ۵ دقیقه میتوانید وبسایت بسازید  با نکست پی هم میتوانید در ۵ دقیقه درگاه پرداخت داشته باشید. نکست پی از تازه کار های درگاه واسط است ولی توجه مشتریان زیادی را به خدمات خود جلب کرده است. ویژگی که نکست پی دارد و سبب متمایز شدن این درگاه پرداخت میشود اسمارت سویچر است! وقتی مشتریان شما هنگام پرداخت به اختلال برخورد کنند به بانک دیگری سویچ میشوند و پرداخت صورت میگیرد.

 

درگاه پرداخت پردانو

درگاه پرداخت پردانو

 

پردانو گزینه دیگری است که امکانات خاص تری دارد ! پردانو درگاه پرداخت اختصاصی ارائه میدهد! یعنی در صفحه پرداخت میتوانید لوگو و نام تجاریتان را قرار دهید و درگاه پرداخت را شخصی سازی کنید . ولی بهتر است زیاد روی این امکان مانور ندهید چرا که ممکن است مشتریانتان دچار سوء تفاهم شوند و ممکن است فکر کنند که در تله فیشینگ افتاده اند. بیش از ۱۰ سیستم بانکی ویژگی دیگر پردانو است که میتوانید هر کدام از این سیستم های بانکی را برای درگاه پرداخت به کار بگیرید.

پرداخت درون برنامه ای برای اپلیکشین های موبایل یک ویژگی فوق العاده است . با پردانو میتوانید در اپلیکشن های موبایلی هم درگاه پرداخت انلاین داشته باشید.

با توجه به امکاناتی که نیاز دارید میتوانید هر یک از درگاه پرداخت های واسط معرفی شده را انتخاب کنید. درگاه پرداخت های واسط دیگری هم وجود دارند که به دلیل فعالیت مشکوک و تازه تاسیس بودن در این مقاله معرفی نشده اند. این مقاله آپدیت میشود و مقایسه های بیشتری صورت خواهد گرفت موفق باشید.

حساب کاربری ویژه داشته باشید!
مشاهده پنل ها
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

تاریخ عضویت :

طراح وب , دانشجو , نویسنده و مترجم ...
خبرنامه آرتا وردپرس

با عضویت در خبرنامه آرتا وردپرس، ایمیل مفید در زمینه وردپرس دریافت کنید

چند لحظه صبر کنید...

باموفقیت ثبت شد!

*
*

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

اگر با این شرایط موافقید، لطفا here کلیک کنید.

ساخت حساب کاربری